Dlaczego my?

 

Ponieważ obiecujemy Ci same pozytywne doświadczenia podczas zakupu samochodu.

 • każde auto sprawdzamy w 244 punktach

 • na każde auto dajemy pisemną roczną gwarancję

 • przyjmujemy Twoje auto w rozliczeniu

 • oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie

 • załatwimy dla Ciebie dogodny i szybki leasing lub kredyt z najlepszych instytucji finansowych

 • przedsiębiorcom umożliwimy odliczenie VAT-u od naszych aut, nawet osobowych

 • oferując auta wielu marek doradzimy Ci obiektywnie

 

To jest twój wybór!

 

Czym jeździsz odzwierciedla to kim jesteś. A wszyscy jesteśmy inni. W Auto Parku mamy dużą różnorodność samochodów aby usatysfakcjonować każdego. W naszej ofercie znajdziesz auta takich marek jak Audi, BMW, Mercedes, Volvo. Doradzimy Ci obiektywnie jakie auto, pasujące do Twoich potrzeb, stylu życia, wielkości rodziny i budżetu jaki chcesz na nie przeznaczyć, powinieneś wybrać.

 

Obsługa

 

Denerwujący sprzedawcy... Zapomnij o tym! U nas możesz spokojnie przechadzać się po salonie bez nagabywań i zbędnych uśmiechów. Kiedy będziesz gotowy porozmawiać kiwnij głową na jednego z doradców, a oni będą szczęśliwi, że mogą Ci pomóc... aaa i oni nie mówią żargonem samochodowych sprzedawców.

 

Potrzebujesz spokoju i przestrzeni podejmując ważną decyzję, a w naszym salonie jest jej sporo. Dogodne miejsce do zaparkowania, miejsce żeby posiedzieć, miejsce do zabawy dla dzieci... no i mamy tez całkiem niezłą kawę! Odwiedzenie naszego salonu jest przyjemnym doświadczeniem. Powinieneś nas odwiedzić i przekonać się w jakim standardzie powinny być sprzedawane auta używane jak nowe.

 

Finanse

 

Ostatni krok, jaki musisz zrobić, by odjechać na 4 kółkach.... to sfinansować swój nowy samochód. Dlatego właśnie regularnie sprawdzamy konkurencyjność oferowanych przez nas usług finansowych. Jeżeli nie są najlepsze z możliwych, nie oferujemy ich Tobie.